نمایندگی نوار التن
تک پالایش ایران معتبرترین و با تجربه ترین نمایندگی نوار التن در ایران می باشد.


تک پالایش ایران آماده ارائه بهترین
خدمات و محصولات می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تهیه محصولات و لیست قیمت با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

021-33964111

021-33995104

09123370139

تک پالایش ایران مفتخر است با چندین سال سابقه فعالیت در امر تامین و تجهیز و پشتیبانی انواع لوازم تاسیساتی, ساختمانی , کشاورزی , غذایی و صنعتی مورد نیاز پروژهای ساختمانی, بیمارستانی ,غذایی ودریایی از برندهای معتبر اروپایی, آسیایی و داخلی با گواهینامه استاندارد بین المللی و کنترل کیفیت مورد تایید صنایع میباشد عرضه نماید تا سهم کوچکی در آبادانی صنعت ایران عزیزمان در بالاترین سطح فنی و کیفی ایجاد نماید.لذا در صورت درخواست کالا در مناسب ترین زمان و نازلترین قیمت و بهترین کیفیت اعلام همکاری مینماید.

انواع خوردگی ها:لوله ها در اثر عوامل مختلف محیطی به صورت های گوناگونی دچار خوردگی های اندک تا زیادی می شوند. این آسیب ها بر اساس مکانیسم به وجود آمدن خوردگی ها تقسیم بندی می شوند که به بعضی از آنها اشاره می کنیم.خوردگی هایی که در اثر فلزات مذاب به وجود می آیند که اکثر آنها در راکتورهای اتمی صورت می گیرد.آسیب هایی که در اثر اختلاف غلظت اکسیژن توسط رسوبات و ناحیه آزاد آن صورت می گیرد؛ چون لایه های زیرین رسوبات آند و بخش های دیگر لوله کاتد است.خوردگی هایی که در اثر جدا شدن بخشی از سطح فلز به وجود می آید که در اثر عوامل مختلف است.آسیب هایی که در اثر پلاریزاسیون و جابجایی کاتد و آند و صورت گرفتن واکنش های شیمیایی در سراسر لوله به وجود می آید.سایز های مختلف نوار عایق:نوار عایق ۲ اینچ با پهنای ۵سانتی متر و ضخامت ۵۰۰ میکروننوار عایق ۴ اینچ با پهنای ۱۰ سانتی متر و ضخامت ۵۰۰ میکرون . این عایق دارای کاربرد های صنعتی برای مقاومت در برابر عوامل خوردگی محیطی استفاده می شود.نوار عایق ۶اینچ با پهنای ۱۵ سانتی متر و ضخامت ۵۰۰ میکرون . این عایق جهت پوشش خطوط لوله در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی وتولیدی مورد استفاده قرار می گیرد و روش اجرایی آن به صورت دستی و یا با دستگاه رول پیچ به روی لوله انجام می شود .نوار عایق سرجوش ۱ اینچ با پهنای ۲.۵ سانتی متر جهت پوشش سرجوش ها و محل های اتصال به کار می رود .
از محصولات و خدمات ارائه شده در تک پالایش ایران پلی تک می توان به موارد ذیل نیز اشاره کرد :
بورس فروش نوار التن
فروش نوار التنفروشنده نوار التنارائه کننده نوار التنتامین کننده نوار التنانواع نوار التنپخش کننده نوار التنخرید نوار التنقیمت نوار التننماینده فروش نوار التننمایندگی فروش نوار التننمایندگی نوار التنتأمین نوار التنتولید کننده نوار التن
وارد کننده نوار التن
www.Politekco.ir

www.politekco.blogfa.com

با بهترین کیفیت محصول و مناسبترین قیمت بازار در خدمت شما هستیم.

ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/politekco.arzhang

https://www.telegram.com/politekco62


02133964111


02133940043


09123370139


آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان خیام شمالی - روبروی پارک شهر - کوچه قورخانه - پلاک 78